fbpx
Kūno procedūros

Limfodrenažinis kūno masažas (Presoterapija)

Tai dar viena metodika, naudojama kovojant prieš svarbiausią moterų priešą – celiulitą. Tačiau presoterapijos galimybės tuo neapsiriboja. Ji ypatingai rekomenduojama po venų varikozės šalinimo operacijų ar tiesiog dirbant fizinį darbą, susijusį su ilgalaikiu stovėjimu. Presoterapija ypač tinka tiems asmenims, kuriems negalima daryti limfodrenažo, elektrostimuliacijos ar ultragarsinių procedūrų.

Presoterapija sėkmingai derinama su kitomis kūno modeliavimo procedūromis bei įjungiama į kombinuotas individualias programas.

Kaina: 18-25 €

Trukmė: 30-45 min.

Žmogaus organizmo limfinė sistema funkcionuoja kartu su visa kraujotakos sistema, per ją iš audinių šalinami medžiagų apykaitos produktai ir skysčiai. Skystis, tekantis limfagyslėmis, vadinamas limfa. Gera limfos cirkuliacija yra svarbi puikios savijautos dalis.

Puiki limfinės sistemos veikla formuoja imunitetą ir saugo organizmą nuo žalingų aplinkos veiksnių. Iš ląstelių į limfą patenka atliekos, medžiagų apykaitos produktai, jie filtruojami, neutralizuojami ir pašalinami. Išvalytas limfos skystis grąžinamas į kraujotaką.

Kaip veikia presoterapija?

Presoterapija ypatingai stipriai veikia limfinę sistemą: jos metu suspaustas oras, paduodamas per specialias manžetes tam tikru spaudimu. Šis spaudimas kontroliuojamas kompiuteriu. Priklausomai nuo veikimo zonos, kojoms naudojami ilgi specialūs batai, pilvui ir šlaunims – platus diržas, rankoms – ilgos pirštinės. Elastingos manžetės, reguliuojant aukštą ir žemą slėgį, mechaniškai veikia odą ir kūno raumenis, giliąsias kraujagysles ir limfagysles. Kompresijos ir atsipalaidavimo periodas trunka nuo 30 sekundžių iki 2 minučių. Mažinant spaudimą, gerėja kraujotaka odoje ir raumenyse.

Limfinė sitema ne tik maitina ir apsaugo mūsų organizmą, bet ir išvalo jį. Presoterapija pašalina iš mūsų organizmo skysčio perteklių ir kenksmingąsias medžiagas, atstato vandens balansą, normalizuoja tarpląstelinio skysčio ir limfos cirkuliaciją. Taip pat tai gerina ir kraujo apytaką mūsų organizme, o tuo pačiu aktyvuoja medžiagų apykaitos procesus odoje ir riebalinėse ląstelėse.

Formuojant kūno kontūrus, presoterapija padeda atsikratyti pabrinkimų, sumažina kūno apimtis, efektyviai kovoja su celiulitu ir nutukimu, daro odą lygią ir stangrią.

Galimos kompleksinės procedūros, kurios specialisto rekomenduojamos po konsultacijos ir kūno diagnostikos.

Limfodrenažinis masažas atliekamas ne daugiau kaip 2k/sav. Standartinis kursas yra 10-12 proc., Po procedūrų kurso rekomenduojama į mėnesį du kartus atlikti profilaktines procedūras.

Presoterapija viena iš dažniausiai atliekamų aparatinių procedūrų taikoma sveikatinimo tikslais.

Procedūros poveikis:

Aktyvina medžiagų bei kraujotakos apykaitą;

Gerina galūnių kraujotaką;

Stiprina kraujagyslių sieneles (padeda gydant venų nepakankamumą bei varikozę);

Stiprina audinių elastingumą;

Šalina skysčių perteklių;

Padeda sulieknėti (sumažėja apimtys klubų, juosmens srityse);

Efektyviai gydo celiulitą;

Stiprina sudribusį jungiamąjį audinį sėdmenų, klubų, pilvo srityse;

Stiprina pilvo sieneles po gimdymo;

Mažina raumenų ir sąnarių skausmus.

Kam skirta?

Limfotakos sulėtėjimas ir skysčių kaupimasis;

Sulėtėjusi medžiagų apykaita;

Celiulitas;

Viršsvoris;

Sulėtėjusi kraujotaką (dėl fizinio aktyvumo trūkumo);

Procedūra nerekomenduojama:

Kojų arterinės kraujotakos nepakankamumas ir sutrikimai

Širdies nepakankamumas;

Diabetinė neuroišemija;

Infekcija;

Kai kurios dermatozės;

Ginekologiniai uždegimai;

Sunkios formos hipertenzija;

Trombozės;

Nėštumas arba mėnesinės.

Po procedūros:

Rekomenduoja gerti daug vandens;

Po šios procedūros gali dažniau norėtis į tualetą, troškinti.

Gali sukilti kraujo spaudimas (dėl suaktyvėjusios kraujotakos ir limfotakos) ir skaudėti galvą, todėl rekomenduojama po procedūros neužsiimti jokia aktyvia veikla.