fbpx

Mokslas - oda - sveikata

Apie mus

MOS – MOKSLAS ODA SVEIKATA  apjungia žinias, praktiką bei holistinį požiūrį į žmogaus grožį bei sveikatą.

Didelis dėmesys skiriamas kliento sveikatai ir emocijai. Mes siekiame, kad šioje jaukioje studijoje Jūsų laikas sustotų ir egzistuotų tik malonūs pojūčiai.

Šioje grožio studijoje dirba kvalifikuoti meistrai, kurie nuolatos atnaujina žinias ir domisi naujomis estetinės ir higieninės kosmetologijos tendencijomis.

Misija

Profesionalus ir kokybiškas klientų aptarnavimas, rūpestingas dėmesys kliento poreikiams ir lūkesčiams.

Vizija

Kurti grožio studiją į kurią kiekvienam norėsis sugrįžti. Profesionalių darbuotojų dėka Jūs galėsite čia pailsėti, atsipalaiduoti ir atgauti jėgas, bei atgaivinti mintis ir be to gauti profesionalius, naudingus patarimus veido ir kūno priežiūros klausimais, bei teikiamų profesionalių procedūrų pagalba išlaikyti ir paryškinti savo natūralų grožį.

Mūsų grožio studijos meistrės

Raimonda Aleksandravičienė

Grožio terapeutė
Apie +

Natūralaus grožio, sveikos sielos ir odos puoselėtoja, kosmetologijos profesionalė, kurios rankos ir mokslinės žinios gali padėti spręsti odos problemas, pritaikant profesionales procedūras ir atrinkus tinkamą odos priežiūras namuose. Raimonda tiki, kad žmogus – tai proto, kūno ir emocijų harmonija, nes holistinis požiūris į žmogaus organizmą duoda žymiai geresnių rezultatų. Procedūros metu Raimonda stengiasi sukurti puikią atmosfera, kad klientas maksimaliai atsipalaiduotų, atgaivintų mintis ir sielą.

Profesinis išskirtinumas +

Didelį dėmesį skiria kosmetikos sudedamųjų dalių analizei ir kruopšti atranka kosmetikos priemonėms darbui bei namų naudojimui. Svarbiausias yra klientas jo poreikiai ir lūkesčiai.

Pomėgiai +

Sportas, šokis, sveika mityba, motociklai, pirties SPA.

Gyvenimo moto +

Džiaugtis kiek viena diena, būti čia ir dabar.

Citata +

„Tikras grožis...kai savyje randi harmoniją ir žmonės tai mato“ (Angelina Jolie)

Rima Kajokienė

Manikiūro ir pedikiūro meistrė

Apie +

Rima yra sertifikuota manikiūro – pedikiūro specialistė. Dirba šioje srityje jau penkerius metus. Sutiksite, kad manikiūro ir pedikiūro tendencijos sparčiai keičiasi, todėl Rima nenustoja šioje srityje tobulėti dalyvaudama įvairiuose teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, bei seminaruose. Rima teikia pirmenybę natūralaus nago puoselėjimui, higienai, tobulam manikiūrui (pedikiūrui), klientų saugumui ir malonios aplinkos kūrimui. Po apsilankymo pas Rimą, nepriekaištingai sutvarkytos rankos ir pėdos taps Jūsų vizitine kortele.

Profesinis išskirtinumas +

Atidumas ir dėmesingumas klientams, kruopštus ir higieniškas aparatinis manikiūras ir pedikiūras, bei kruopštus ir tobulas lakavimas.

Pomėgiai +

Aktyvus poilsis su šeima gamtoje, kelionės ir knygų skaitymas.

Gyvenimo moto +

Geriausia motyvacija - patenkintų klienčių šypsenos.

Citata +

„Vienintelis būdas gerai dirbti, tai – dirbti mėgstamą darbą“ (Steve Jobs)

Ligita Valnickienė

Grožio terapeutė
Apie +

Sveikos sielos ir kūno puoselėtoja Ligita tiki, kad proto ir kūno harmoniją gali sukurti kiekvienas iš Jūsų. Kūno odą reikia prižiūrėti ir puoselėti nemažiau nei veido odą. Neveltui yra sakoma „sveikame kūne sveika siela“. Ligita teigia, kad oda tai pats didžiausias mūsų organas, kuris atlieka daugybę gyvybiškai svarbių funkcijų (apsauga, šalinimas ir kt.). Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas leidžia Ligitai atlikti profesionales kūną puoselėjančias procedūras.  Šiltos Ligitos rankos, nuoširdumas ir profesionalumas leis Jums atsipalaiduoti ir atgaivinti mintis.

Profesinis išskirtinumas +

Medicininis išsilavinimas, nuolatinis žinių atnaujinimas ir patirtis.

Pomėgiai +

Sportas, aktyvus laisvalaikis, kelionės.

Gyvenimo moto +

Daryti tai, kas tave daro laimingu.

Citata +

„Jei sugebi matyti grožį, tai tik dėl to, kad turi grožio savo viduje. Nes pasaulis prilygsta veidrodžiui, kuriame kiekvienas regi savo atvaizdą.“ (Paulo Coelho)