fbpx
Veido procedūros

„pH formula“ rūgštiniai veido valymai „Spindinti ir sveika oda“

Progresas medicinos moksle padarė didelę pažangą gydant ir gražinant odą be chirurginių intervencijų. Šių dienų klientas vis dažniau ieško neinvazinių alternatyvų chirurginėms procedūroms. pH formula kosmetika – tai ištisa medicininė odos atnaujinimo sistema, kuri sėkmingai sprendžia tokias odos problemas kaip: „acnė“, rožinė, odos senėjimas ir pigmentacija.

pH formula dermatologinė laboratorija yra Ispanijoje, Barselonoje. Kompanija buvo įkurta XIX amžiaus pabaigoje ir iki šių dienų yra valdoma jau ketvirtos kartos farmacininkų šeimos. pHformula ingredientų formulės – tai 30 metų intensyvaus mokslo ir medicinos patirties rezultatas.

Kaina: 60 €

Trukmė: 60 min.

pH formula produktai sugrupuoti į 3 pagrindines kategorijas:

 Aktyvūs – produktai savo sudėtyje turintys maksimaliai aktyvius ingredientus. Idealu naudoti prieš pHformula odos atnaujinimo procedūras;

 Gijimas-atsistatymas – produktų grupė yra skirta ne tik greitam odos atnaujinimui, bet ir norint išlaikyti jau pasiektus rezultatus, kad oda ir po procedūrų kuo ilgiau išliktų geros būklės.

 Būklės palaikymas – šios grupės produktai odą valo, apsaugo ir papildo reikiamomis medžiagomis.

Procedūrų metu naudojami rūgščių kokteiliai. Skirtingų rūgščių naudojimas viename preparate leidžia vienu metu spręsti kelias odos problemas. Naudojamos kiekvienos rūgšties maksimalios saugios koncentracijos, todėl atliekant procedūrą kombinuotomis rūgštimis oda atsistato greitai ir be uždegiminių reakcijų.

Plataus priemonių asortimento dėka procedūros parenkamos individualiai kiekvienam klientui atsižvelgiant į odos problemas ir jautrumą.

Kam skirta?

Visiems odos tipams.

Procedūra nerekomenduojama:

 Nėštumo metu;

Naudojant kraują skystinančius preparatus;

Geriant retinoidinius preparatus (iki procedūros negalima vartoti 6 mėn.)

Po procedūros:

Kurį laiką oda gali būti jautri, paraudusi, sudirgusi, todėl rekomenduojama nenaudoti makiažo;

Tris dienas po procedūros rekomenduojame vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti pirtyje ir soliariumuose;

Siekiant maksimaliai gerų rezultatų, rekomenduojame griežtai laikytis patarimų dėl odos priežiūros namuose.

Skiriamos nuo 1 iki 6 procedūrų kas 10-14 dienų.